Centrum Usług Społecznych w Łapach

Nr telefonu

85 7152550

Email

kontakt@cuslapy.pl

Lokalizacja

Główna 50, Łapy

Centrum Usług Społecznych w Łapach

Nr telefonu

85 7152550

Email

kontakt@cuslapy.pl

Lokalizacja

Główna 50, Łapy

06/12/2023
Link do formularza zgłoszeniowego:

Zapraszamy na Warsztaty “ZBALANSOWANI”: Młodzież Inspiruje Młodzież do Zarządzania Stresem

ŁAPY, 9 grudnia 2023

Chciałbyś nauczyć się lepiej zarządzać sytuacjami stresowymi i uniknąć wypalenia zawodowego już na etapie szkoły? Młodzież Łap zaprasza Cię na wyjątkowe warsztaty “ZBALANSOWANI”, organizowane przez nich samych z myślą o swoich rówieśnikach.

W trakcie warsztatów, które odbędą się 9 grudnia w Centrum Usług Społecznych w Łapach, uczestnicy zdobędą praktyczne narzędzia do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami, zwiększania odporności psychicznej i osiągania harmonii w życiu. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

KIEDY:

9 grudnia 2023, godz. 10.00 – 13.30

GDZIE:

Centrum Usług Społecznych w Łapach, ul. Główna 50

DLA KOGO:

Dla młodzieży 14 lat lub więcej mieszkającej/uczącej się w Łapach i okolicach.

Nie przegap szansy na rozwój i zdobycie wiedzy na temat zarządzania stresem. Zarejestruj się już teraz, aby zapewnić sobie miejsce na “ZBALANSOWANYCH” warsztatach! Twój rozwój zaczyna się tutaj – bądź częścią tego inspirującego wydarzenia!

Warsztaty powstały z inicjatywy młodzieży z Łap, która wzięła udział w programie rozwojowym – “Kompetencje Przyszłości 4K” realizowanego przez Fundację SocLab. Projekt jest współfinansowany przez Fundację Empiria w ramach programu “InwestorJa”.